
Trixie Mausertropfen Домішка для птахів у період линяння (Trixie 5029)
130 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5029
Ліня, яка відбувається один раз на рік, є нормальним процесом для кожного виду птахів. Старе пошкоджене пір'я відторгується, поступаючись місцем новим. Цей процес вимагає від організму птиці великої напруги, у цей час птиці особливо схильні до інфекційних захворювань.
Домашнє утримання птиці позбавляє її природної зміни пір року, вона живе за майже постійної температури
і не змінюваних світлових фаз. Це часто призводить до затягнутої або перманентної линяння.
Trixie 5029 підтримує в цей період інтенсивний процес обміну речовин і піклується про появу повноцінного, здорового пір'я. Сприяє нормальному перебігу линяння й зміцненню сполучних тканин.
Через сором'язливість, нудьги або невідповідного партнерства птиці часто починають вищипувати в себе пір'я і навіть їх поїдати.
Це явище необхідно всіма силами усунути. Препарат допомагає позбутися погіршення стану оперення.
Порушення обміну речовин може бути зумовлене живленням, наприклад, браком мінеральних речовин. Це стає причиною втрати краси та блиску оперення.
Містить мінеральні речовини, які позитивно впливають на процес обміну речовин.
Об'єм паковання 15 мл
Склад:
Вода, мальтит, глюкоза
Гарантований аналіз:
харчові добавки на кг:
вітамін А — 310 000 IE
витамин D3 - 31 200 IE
вітамін Е — 225 мг
витамин В1(гідрохлоридтіаміну) - 350 мг
витамин В2 (рибофлавін) - 330 мг
витамин В6 (піридоксину гідрохлорид) - 245 мг
вітамін В12 - 450 мкг
витамин С (L-аскорбінової кислоти) - 7 500 мг
вітамін К1 - 75 мг
Нікотинова кислота — 900 мг
Пантотенова кислота — 900 мг
Фолієва кислота — 1 мг
Залізо — 10 мг
Кобальт - 11 мг
Мідь — 78 мг
Марганець — 126 мг
Цинк — 39 мг
Застосування:
Для канарок і папуг додавати щодня 5-6 крапель у питну воду або корм; для великих папуг і німф 15-30 крапель
Перед використанням струсити флакон.
Код товару:
050294 — Вітамінна домішка для птахів у період линяння (Trixie 5029)) 15 мл
- Ціна: 130 ₴
